Avalon sõlmis lepingu uue elurajooni arendamiseks Hüürus

08 / 01 /2024

Avalon sõlmis lepingu uue elurajooni arendamiseks Hüürus

Elamuarendaja Avalon sõlmis lepingu uue elurajooni arenduseks Hüürus, mis toob piirkonna detailplaneeringu kohaselt Saue valda juurde 169 elamuühikut.

„Detailplaneering on koostatud kahe kinnistu peale kokku, kus 33 hektari suurusele planeeringualale on lubatud rajada kokku 169 elamuühikut – sellest 72 jääb Avaloni arendatavale 15,35 hektarilisele alale ning ülejäänud naaberkinnistule. Tegemist on nii rida- ja paarismajade kui ka üksikelamutega,“ selgitas Avaloni tegevjuht Ahti Kiili.  

Ahti Kiili sõnul on arendusalal olemas samuti perspektiivne kooli ja lasteaia kinnistu. Sealne detailplaneering on plaanis kehtestada 2025. aasta lõpuks.

„Tallinna lähistele Hüürusse rajatavad uued eluasemed asuvad igati heas ning looduslikult kaunis asukohas, pakkudes valikuvõimalust nii esimese eramu ostjale kui linnakorterit maja vastu vahetada soovivale inimesele. Hea ja kiire ühendustee nii pealinnaga ning samuti väiksemate tõmbekeskustega nagu Keila linn või Tabasalu on selle piirkonna plussiks,“ märkis Ahti Kiili.

Arendaja sõnul on elukondliku kinnisvara turg praegu üle elamas keerulisi aegu, kuid ettevõtete sedalaadi arendusotsused on alati tulevikku vaatavad ning ehitamiseks on majanduskriisi ajal ehitushindu arvestades soodne võimalus.

Avaloni arendustest on praegu valminud Hermanni 8a asuvad hoone Tallinnas ning Kiili Villad. Müüki on tulemas Tallinnas Tartu mnt 44, Narva mnt 174a ja Telliskivi 8 asuvad eripalgelised eluhooned ning Tiskre elamurajoon. 

Avalon on 2016. aastast tegutsev elamuarendusettevõtekelle missiooniks terviklike elukeskkondade loomineUuenduslikepersonaalsete ja keskkonnasõbralikelahendustega kujundab Avalon uusi kinnisvaraarenduse standardeidrikastab linnaruumi ja panustab kogukondade arendamisse. 

Tagasi