Marko Kull. Foto: Andres Kralla

Avaloni meeskonnaga liitub Marko Kull

17 / 05 /2023

Avaloni meeskonnaga liitub Marko Kull

Avalon meeskonnaga liitub pikalt kinnisvaravaldkonnas tegutsenud Marko Kull, kes keskendub ettevõtte investorsuhete juhtimisele.

„Olles ligemale kakskümmend aastat selles sektoris tegev olnud ning ka erinevaid aegu kogenud, jätkub mul praegugi piisavalt ambitsiooni edasi liikumiseks just elukondliku kinnisvara valdkonnas. Vaatamata keerulisele turuolukorrale näen ma seal mitmeid võimalusi ning perspektiivikad elamuarenduse projektid on jätkuvalt investoritele huvipakkuvad,“ ütles Marko Kull.  

Marko Kull viitas enda varasemale kogemusele, kus kriisi alguses alustatud ettevõttel õnnestus turu taastudes targalt tegutsedes jõuda tõusuni. “Täna on asjaolud samad, ainult elukogemust endal palju rohkem. Vaja on kannatlikku meelt ja julgust ning võtame uuest tõusust maksimumi,“ tõdes ta.

Marko Kulli sõnul on kinnisvara aeglane äri. ”Ettevalmistused ehituseks aastal 2025 peavad käima juba täna,“ sõnas ta, lisades samuti, et Avaloni üks edu võtmetest on asjaolu, et ettevõte on täna laenuvaba. 

Avaloni tegevjuht Ahti Kiili lausus, et seitsmendat aastat tegutsev Avalon on end tänaseks tõestanud kui pilkupüüdvate terviklike elukeskkondade looja ning saavutanud kindla turupositsiooni. „Marko Kulli lisandumine võimaldab teha järgmise sammu ettevõtte arengus, pakkumaks investoritele veelgi kvaliteetsemat partnerlussuhet ja tulevikukindlust.“ 

Avaloni arendustest on praegu ehituses Hermanni 8a, Kalevi 17 / Linda 13, Vabriku 49 asuvad hooned Tallinnas ning Kiili Villad. Müüki on tulemas Tallinnas Tartu mnt 44 ja Telliskivi 8 asuvad eripalgelised eluhooned ning Tiskre elamurajoon. 

Avalon on 2016. aastast tegutsev elamuarendusettevõte, kelle missiooniks on terviklike elukeskkondade loomine. Uuenduslike, personaalsete ja keskkonnasõbralike lahendustega kujundab Avalon uusi kinnisvaraarenduse standardeid, rikastab linnaruumi ja panustab kogukondade arendamisse. 


Loe lisaks: https://www.kinnisvarauudised.ee/uudised/2023/05/16/avaloni-meeskonnaga-liitub-kinnisvarainvestor-marko-kull

Ka Äripäevas: https://www.aripaev.ee/uudised/2023/05/16/marko-kull-haaras-aripartnerite-osalused-noores-kinnisvaraarendajas

Tagasi